Esport City Tour - O projektu

Tento projekt vám přináší společnost Relodit ve spolupráci s OSTRAVA CHAMPIONSHIP.

 

 

Co je to Esport City Tour?

Připravili jsme pro Vás nový projekt pod názvem Esport City Tour, zkráceně ECT. Cílem projektu je přinést esport zase o něco blíže k Vám, tedy uspořádat celkem 8 kvalifikační turnajů v různých městech v naší republice. V rámci prvního ročníku proběhne I. až III. FÁZE v ONLINE prostředí, ale IV. fáze GRANDFINÁLE se odehraje v Praze.

Celá liga se bude odehrávat ve hře Counter Strike:Global offensive a bude se skládat ze čtyř fází. Na konci toho všeho zůstane jen jeden absolutní vítěz a Mistr měst.

 

I.FÁZE - Kvalifikační část

Odehraje se celkem 8 kvalifikačních online turnajů. Vítěz z každé kvalifikace postupuje do II. Fáze, kde bude reprezentovat svůj tým a zároveň město, ve kterém dokázal v kvalifikačním turnaji zvítězit.

Týmy se mohou účastnit všech turnajů i přesto, že nejsou z daného města. Místo bydliště nerozhoduje. Pokud některý z týmu postoupí, už se nemůže účastnit dalšího turnaje.

II.FÁZE - Základní skupina

Do této fáze se dostane celkem 8 týmů. Všech 8 týmů bude v jedné skupině. Ve skupině svedou týmy souboje každý s každým ve formátu Bo1. Podle toho, jak si povedou budou sbírat body a na konci se udělá finální umístění. První dva týmy ve skupině postupují rovnou do offline GRANDFINÁLE. Týmy na 3. až 6. místě ve skupině se poperou o poslední volný slot na GRANDFINÁLE přes třetí fázi Playoff.

III.FÁZE - Plyoff

Do této fáze se dostanou týmy, které ve skupině skončily na 3. až 6. místě. Zde se bude hrát Single-elimination pavouk, Bo3 formátem.

IV.FÁZE - GRANDFINÁLE

Do této fáze se dostanou 4 nejlepší týmy. Všechny týmy budou v jedné společné skupině, kde navzájem odehrají zápas s každým soupeřem Bo1 formátem. Z této skupiny následně svedou FINÁLE o první místo týmy na 1. a 2. místě ve skupině. Zbylé dva týmy si zahraji zápas o 3. místo. Více o GRANDFINÁLE najdete zde.

  • - 3 týmy postupují z této ONLINE části, popsané výše.
  • - 1 tým postupuje z OFFLINE turnaje OSTRAVA CHAMPIONSHIP, více informací na www.ovachamp.cz

 

PRIZEPOOL

V průběhu celé této ligy, která se bude odehrávat ve hře Counter Strike:Globel Offensive rozdáme PRIZEPOOL přes 30 000Kč.

 

Kde se bude hrát?

ONLINE virtuální zastávku v rámci kvalifikačních turnajů uděláme celkem v 8 městech. Které to budou? GRANDFINÁLE se pak odehraje v Praze.