Partnerství

Relodit
Relodit

Protože naší předností jsou špičkové offline eventy pro každého hráče, je potřeba na takovou správnou akci mít i pořádnou techniku a herní mašiny! A právě proto, abychom Vám zajistili jen ty nejlepší podmínky uzavíráme spolupráci se společnosti RELODIT, která se právě specializuje na zapůjčování nejnabušenějších herních mašin!

Gogen

Česká společnost GoGEN se stává našim Hlavním Generálním Partnerem! Z této spolupráce nejvíce vytěží naši fanoušci a především hráči našich turnajů, kteří se mohou těšit na turnaje o skvělé ceny!

Nugosu
Nugosu

Oficiálním Generálním Partnerem Mistrovství Ostravy je i značka NUGOSU. Pomocí této spolupráce se můžete těšit na přísun přírodní energie vyvinute speciálně pro hráče!

Genesis
Genesis

Našim Generálním partnerem je společnost natec Genesis, která se zaměřuje především na samotné hráče. Vyrábí pro ně nejen špičkové periférie, ale i herní křesla, reprobedny, gamepady, PC skříně a jiné.

Fadee
Fadee

Pyšnit se pozici Generálního partnera může i internetový obchod pro všechny vášnivé hráče i fanoušky seriálů a anime. My jsme nsmírně vděční za tuto spolupráci, díky které Vám můžeme přinášet zajímavý finanční PRIZEPOOL.